Artemida13@inbox.lv

Artemida13@inbox.lv

 Latviski По русский


Par valsti


Pasaules kartes mērogā Šrilanka, kas līdz 1970-jiem gadiem pazīstama kā Ceilona, izskatās kā maza lāsīte uz Indijas okeāna virsmas. Patiesībā sala ir pietiekoši liela, lai acu skatam piedāvātu tādu ainavu daudzveidību, kas ir vesela kontinenta cienīgi. No ziemeļiem uz dienvidiem sala stiepjas 435 km garumā, bet no austrumiem uz rietumiem - 235 km. Visa salas teritorija ir 65600 km² liela. Tropiskajās pludmalēs visu gadu gaisa un ūdens temperatūra ir no +25-29°C, taču 4 stundu braucienā ar automašīnu vai vilcienu atrodas aizraujoši gleznaina kalnu zeme, kur temperatūra nokrīt līdz +10°C grādiem. Tikpat ātri kā temperatūra, mainās arī dabas skati. Īsais ceļojums Jūs nogādās Šrilankas seno civilizāciju pilsētu drupās, un brauciena laikā Jūs redzēsiet pludmales ar palmām, ielejas un augstienes, bagātu dzīvnieku pasauli, eksotisku floru, upes, ezerus un ūdenskritumus. Šrilanka - tas ir dabas miers un varenība, kam atbilst dzīves vienkaršība un dabiskums.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-26 12:13  |  Skatīts: 632x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par valsti


Indijā katrs iespaids ir jauns un iespaidīgs, tajā slepjās daudz neparasta. Tautas, daudzu gadsimtu kultūra, brīnumainās valodas un izloksnes, eksotiskie apģērbi un ainavu daudzveidība, tas viss priecē acis. Jūs pārsteigs kūsājošā dzīve induistu templī, ar tā neparstajām, daudzo dievu skulptūrām. Visur Jūs sagaidīs laipni un viesmīlīgi cilvēki.


Lieliskie, gandrīz visus gadsimtus iekarotājiem neskartie, dienvidi: šeit nacionālais mantojums ir saglabāts labāk, kā citos valsts reģionos. ČENNAJ pilsēta (Madrasā) - induistu tradīciju klasiskās deju Bharata Natajam centrs. No šejienes tiek ņemti tempļu skulptūru veidojumu avoti, tā vienlaicīgi ir ticības iemiesojums un tamilsku tautas meistarība. Šī ir dravidu civilizācijas dzimtene, vienā no senākajām pasaules kultūrām, kura pārvaldīja rakstīšanu.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-26 12:10  |  Skatīts: 583x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par valsti


Eksotiskie tempļi, pasakainas smilšainās pludmales, kolorītie tirgi un noslēpumainie kalnainie rajoni - tas viss, kā magnēts pievelk miljonus ziņkārīgo tūristu, kuri alkst iepazīties ar šo valsti . Šeit ceļotāju acīm paverās tropiskā daba un, sajūsmu izsaucoši, kultūras pieminekļi. Taizemes galvaspilsēta ir Bankoka, ziemeļu rajona mierīgās un ērtās pilsētas, kā Čiančmaj un Čiangraj, tāpat arī dienvidu piejūras kūrorti Huahin,
Pattaja un Phuket, tūristiem piedāvā lieliskas viesnīcas un bungallo ar dažādu infrastruktūru, kā arī fantastisku iespēju nodarboties ar sportu un atpūsties. Par īpašu šīs valsts pievilcību dēvē agrāko Siamom, kuras senā budiskā kultūra līdz pat šai dienai pārņem dzīvi un taizemiešu būtību. Tādu milzīgu pilsētu drupas, kā Ajuttaja, Sukkotaj un Lopburi, tempļu kompleksi un lieliski izmantotās Buddas statujas, kas saskaitījuši jau vairākus gadu simtus, liecina par seno un bagāto pagātni. Taizeme izrādījās vienīgā Dienvid-Austrumu Āzijas valsts, kura nekad nav bijusi koloniāla valsts.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-26 12:07  |  Skatīts: 648x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par valsti


Platība. 110 910 km²

Galvaspilsēta. Sofija 

Ģeogrāfija. Bulgārija atrodas Eiropas dienvidaustrumu daļā - Balkānu pussalā. Ziemeļos tā robežojas ar Rumāniju, dienvidos - ar Turciju un Grieķiju, rietumos - ar Serbiju un Maķedoniju, austrumos tās krastus apskalo Melnā jūra, saulainās piekrastes garums sastāda 378 km. Melnā jūra ir tīra, mierīga un nav dziļa, sāls saturs tajā ir divas reizes mazāks nekā Vidusjūrā, nav arī plēsīgu zivju. Lielāko teritorijas daļu aizņem kalni un pakalni - Rila un Pirins ir Alpu tipa Bulgārijas un visas Balkānu pussalas augstākie kalni. Augstākā Balkānos ir Musalas virsotne (2 924 m). Galvenā Bulgārijas upe ir Donava, kas ir dabas veidota robeža ar Rumāniju.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-26 12:02  |  Skatīts: 667x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par valsti


Grieķija ir viena no visvairāk apmeklētajām, taču arī nepazīstamākajām Eiropas zemēm. Lai kur arī Grieķijā jūs atrastos, visur pamanīsiet grieķu slavenās vēstures pēdas no Atēnu Panteona un Delfu Apolona līdz pat Mīnotaura labirintam Krētas salā vai Senās Atlantīdas drupām Santorini. Tradīciju spēks šeit nemazinās un, škiet, ka nekādi jaunievedumi nespēs apdraudēt grieķu dzīvesveidu un kultūru, piemēram, teicēju māksla šeit tiek vērtēta tikpat augstu kā Homēra laikos. Grieķija atrodas Balkānu pussalas dienvidos un aptver vairāk nekā 2000 žilbinoši baltu salu plašā teritorijā no Jonijas jūras rietumos līdz Egejas jūrai un Turcijas piekrastei austrumos. Katrai no šīm salām ir savs stāsts, piemēram, Zakynthos sala pavasarī tiek dēvēta par ziedu salu, bet vulkāniskās Santorini smilšu melnums izceļ ciematu sniegbaltumu. Grieķija apvieno sevī Balkānu, Vidējo Austrumu un Vidusjūras reģiona valstu iezīmes. Šajā daudzveidīgajā skarbā skaistuma zemē dzīvo dzīvespriecīgi cilvēki. Krētas salā jus variet apskatīt leģendāro Knossas pili, kur it kā ir dzīvojis briesmonis Mīnotaurs, savukārt vēstures elpu izbaudīt saulainajā Rodosas salā.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-26 11:54  |  Skatīts: 588x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par valsti


INFORMĀCIJA PAR VALSTI
Platība. 780 580 kv.km.

Galvaspilsēta. Ankara, 5,019,167 milj. iedzīvotāju (2007. g.)

Ģeogrāfija.97% teritorijas atrodas Āzijā un 3% - Eiropā. Valsts Eiropas daļu ieskauj Melnā un Egejas jūras, kā arī robeža ar Bulgāriju. Valsts Āzijas daļu apskalo tās pašas jūras, bez tam tā robežojas ar Gruziju, Armēniju, Irānu, Irāku un Sīriju. Bosfora jūras šaurums un Marmora jūra sadala Turciju dažādos kontinentos. Tā ir kalnaina valsts, vairāk kā 75% teritorijas atrodas 500 m virs jūras līmeņa. Kalnu vidējais augstums - 1000 m. Kalniem bagātākā daļa ir austrumos. Te atrodas Ararata kalns (5 137 m), pie kura pēc pasaules plūdiem piestāja Noasa šķirsts. Turcijas austrumos sākas Eifratas un Tigras upju tecējums.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-26 11:48  |  Skatīts: 603x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.  • Lidmašīnu, autobusu biļešu rezervēšana un viesnīcu rezervēšana.
Komentāri (0)  |  2012-05-26 11:30  |  Skatīts: 608x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Vīzu veidi:


  • Āzijas valstu vīzas;
  • Āfrikas valstu vīzas;
  • Eiropas valstu vīzas.
Komentāri (0)  |  2012-05-26 11:18  |  Skatīts: 675x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Cienījamie klienti!


Sakarā ar izmaiņām Krievijas Konsulārās nodaļas noteikumos, sākot ar 24.maiju vīzu cenas paaugstināsies par 15 Ls
Komentāri (0)  |  2012-05-26 11:10  |  Skatīts: 584x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Vīza Krievijai


Latvijas Republikas pilsoņiem vīzu jānoformē pirms brauciena!
Latvijas Republikas nepilsoņiem līdz 90 dienām bez vīzas!

Vīzas noformēšanas laiks:
8 darba dienas.

Vīzas noformēšanai nepieciešamie dokumenti:
- informācija par darba vietu, amatu, dzīvesvietas adresi, telefona numurs);
- ceļošanai derīga pase ar derīguma termiņu ne mazāku par 6 mēnešiem;
- 1 fotogrāfija;
- apdrošināšana (iespējams noformēt aģentūrā).
- anketu jāaizpilda uz vietas.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-26 11:08  |  Skatīts: 638x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] 3 [4] [5] |