Artemida13@inbox.lv

Artemida13@inbox.lv

 Latviski По русский


ARTEMIDA palīdzēs izvēlēties vislabākos ceļojumus - pasaulē nav nesasniedzamu vietu!


Tūrisma aģentūra ARTEMĪDA piedāvā pilnu tūrisma pakalpojumu spektru individuāliem un korporatīviem klientiem: grupu un individuālās aviotūres, eksotiskie ceļojumi, kruīzi, SPA un ārstēšanās, viesnīcu un avio biļešu rezervāciju, vīzas.
Specializācija - ceļojumi uz Franciju, Spāniju, Griķiju, Portugāli, Albāniju, Rumāniju, Lielbritāniju.
Mūsu mērķis - veiksmīgas sadarbības uzturēšana tūrisma un ceļojumu sfērā. Savu pakalpojumu loka paplašināšana un pozīcijas, tūrisma tirgū, Latvijā, nostiprināšana.
...
Komentāri (0)  |  2012-06-07 20:27  |  Skatīts: 1423x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Partneri


Komentāri (0)  |  2012-06-07 20:20  |  Skatīts: 796x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Par valsti


Ģeogrāfiskais stāvoklis: Portugāle atrodas Pireneju pussalā rietumos no Spānijas. Tās krastus apskalo Atlantijas okeāns.

Težu upe sadala valsti divās daļās - ziemeļos reljefs ir kalnains, bet dienvidos ir zemiene.
Lielu valsts daļu aizņem koki un Portugālē, tāpat kā Spānijā, tiek rīkotas vēršu cīņas – korrida. Portugāle ir slavena ar krāsaino keramiku, kā arī ar portvīnu un madeiras vīnu.

Platība: 92 389 km²

...
Komentāri (0)  |  2012-05-31 20:06  |  Skatīts: 786x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par valsti


Ģeogrāfiskais stāvoklis: Tunisija atrodas Āfrikas ziemeļu daļā, starp Gibraltāra šaurumu un Suecas kanālu, Vidusjūras krastā. Rietumos tā robežojas ar Alžīriju, bet austrumos ar Lībiju.
Platība: 163 610 km2
Iedzīvotāju skaits: 9.92 miljoni
Valsts iekārta: prezidentāla republika
Galvaspilsēta: Tunisa
Lielākās pilsētas: Hammameta, Suse, Monastira, Port El Kantaoui

...
Komentāri (0)  |  2012-05-31 20:01  |  Skatīts: 762x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par valsti


Ģeogrāfiskais stāvoklis: Valsts atrodas Āfrikas austrumos. Ziemeļos robežojas ar Sudānu un Etiopiju, austrumos ar Somāliju, dienvidos ar Tanzāniju, rietumos ar Ugandu. Austrumos apskalo Indijas okeāns, austrumos robežojas ar Viktorijas ezeru. Augstākā virsotne ir Kenijas kalns 5199 m v.j.l.

Platība: 580 367 km2
Iedzīvotāju skaits:30 766 000
Valsts iekārta: Prezidentāla republika

...
Komentāri (0)  |  2012-05-31 19:58  |  Skatīts: 831x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par valsti


Gruzija (gruzīnu: Sakartvelo), no 1991. līdz 1995. gadam Gruzijas Republika, ir valsts Aizkaukāzā, Melnās jūras austrumu krastā. Tai ir robeža ar Krieviju valsts ziemeļos un Turciju, Armēniju un Azerbaidžānu dienvidos.
Gruzija ir prezidentāla republika. Izpildvara pieder prezidentam un ministru kabinetam. Prezidentu ievēl uz pieciem gadiem ne vairāk kā uz diviem termiņiem. Likumdevēja vara pieder vienpalātas parlamentam ar 235 locekļiem. Vēlēšanas notiek reizi piecos gados, balstiesības iegūst 18 gadu vecumā.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-31 19:54  |  Skatīts: 795x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par valsti


Ģeogrāfiskais stāvoklis:
Itālija atrodas Eiropas dienvidos Apenīnu pussalā. Ziemeļos robežojas ar Šveici un Austriju, ziemeļrietumos ar Franciju, austrumos ar Slovēniju. Valsti apskalo piecas jūras – rietumos Ligūrijas un Tirēnu jūra, austrumos Adrijas jūra, dienvidos Jonijas un Vidusjūra.
Itālijai pieder Sicīlijas, Sardīnijas un Elbas salas. Visas pussalas garumā stiepjas Apenīnu kalni un ziemeļos Alpu nogāzes. Sicīlijas salā atrodas pats lielākais darbojošais vulkāns Eiropā – Etna 3340 m v.j.l. Valsts augstākā virsotne ir Monblāns 4807 m v.j.l., kas ir arī Eiropas augstākā virsotne.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-31 19:39  |  Skatīts: 754x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par valsti


Malta ir septiņu salu grupa Vidusjūrā. Apdzīvotas ir tikai trīs lielākās salas — Malta, Goco un Komino. Teritorija ir līdzena un akmeņaina ar klinšainu piekrasti.

Malta, atrodoties pašā Vidusjūras centrā, vienmēr ir bijusi civilizāciju saskares vieta, un tās vēsture mērāma tūkstošgadēs. Valsts ir apdzīvota jau kopš aptuveni 5200. gada pirms mūsu ēras, bet salās senāk, pirms tur ieradās feniķieši, pastāvēja arī nozīmīga aizvēsturiska civilizācija. Tieši feniķieši galveno salu nosauca par Malat, kas nozīmē "drošs patvērums". Vēlākos laikos gadsimtiem ilgi salu grupa bija mājvieta Svētā Jāņa ordenim, bet pēc tam piederēja Britu impērijai. Neatkarību Malta ieguva 1964. gadā. Maltas valdību vada tās partijas vadītājs, kura ieguvusi visvairāk balsu Pārstāvju palātā, ko maltiešu valodā dēvē par Kamra tar-Rappreżentanti.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-31 19:26  |  Skatīts: 780x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par valsti


Ģeogrāfiskais stāvoklis: Spānija atrodas Eiropas dienvidrietumos un aizņem 85 % no Pirenejas pussalas. Ziemeļos robežojas ar Franciju un Andorru, rietumos ar Portugāli, dienvidos ar Gibraltāru. Ziemeļos valsti apskalo Biskajas līcis, austrumos Vidusjūra un rietumos Atlantijas okeāns. Spānijai pieder Baleāru salas Vidusjūrā un Kanāriju salas Atlantijas okeānā. 90 % valsts teritorijas aizņem kalni, dienvidaustrumos atrodas Kordiljēras-Betikas kalnu sistēma, par kuru augstāki ir tikai Alpi. Netālu no Granādas atrodas valsts augstākā virsotne Mulasens 3478m v.j.l.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-31 19:24  |  Skatīts: 765x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par valsti


Laikam jau neviena valsts pasaulē nespēj lepoties ar tik senu vēsturi, kā Ēģipte, kuras senatnes liecības iesniedzas vairāk nekā piecus tūkstošus gadu tālā pagātnē. Tā ir mītu un intriģējošu noslēpumu valsts, senas civilizācijas šūpulis, brīnumainu kontrastu zeme! No vienas puses, Ēģiptē koncentrējas liels daudzums iespaidīgu arkitektūras un vēstures piemi-nekļu, pat vienīgais no 7 Pasaules brīnumiem, kas joprojām saglabājušies! No otras – šeit ir lieliski kūrorti un plašas iespējas atpūtai! Tā ir kā pasaka – vēstures liecību piesātinātā zeme un modernās kūrortu zonas. Tomēr piramīdas, noslēpumainas Sfinkss un svētā upe Nīla nebūt nav vienīgie Ēģiptes dārgumi. Šajā valstī ir unikāla daba, bezgalīgas tuksnešu smiltis un fan-tastiskas mirāžas. Ēģipte – tie ir neaizmirstami iespaidi visu gadu!
...
Komentāri (0)  |  2012-05-31 19:16  |  Skatīts: 781x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] [4] [5] |